Skip to main content

Sony Ericsson ve Box.net, Xperia akıllı telefon kullanıcılarına yeni yıl kampanyası ile internette 50 GB ücretsiz depolama alanı sağlıyor.  Sony Ericsson, Box.net işbirliği ile Xperia akıllı telefon kullanıcılarına internetten ücretsiz…

Sony Ericsson ve Box.net, Xperia akıllı telefon kullanıcılarına yeni yıl kampanyası ile internette 50 GB ücretsiz depolama alanı sağlıyor.
 
Sony Ericsson, Box.net işbirliği ile Xperia akıllı telefon kullanıcılarına internetten ücretsiz depolama hizmeti sunuyor. İnternet üzerinden 50 GB depolama ve sınırsız dosya paylaşımına olanak sağlayan kampanyaya, 2012 sonuna kadar katılan Xperia kullanıcılarına bu hizmeti ömür boyu ücretsiz olarak sunuyor.
 
Sunulan ücretsiz internet depolama hizmeti; Xperia X10’la başlayan Xperia serisi tüm akıllı telefonlarda kullanıcılarının telefondaki müzik, resim, video dosyalarıyla diğer belgeleri internete yükleyerek, herhangi bir konumdan paylaşabilmelerini mümkün kılıyor. Xperia kullanıcıları internete yüklenen bu dosyalara dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve Box.net uygulamasını destekleyen tüm akıllı televizyonlarla (Smart TV) ulaşabilecekler.

Sony Ericsson Pazarlama Genel Müdürü Steve Walker konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Xperia akıllı telefon kullanıcılarının giderek daha fazla resim çekmesi, müzik dinlemesi ve video izlemesine bağlı olarak ellerindeki içeriği internete yükleyip diğer bilgisayarlar ve mobil cihazlarla paylaşabilmelerini istedik. Xperia ve Box, kullanıcılara istediği dosyaya istediği yerden ulaşma imkanı tanıyarak akıllı telefonları internet yaşamının ayrılmaz bir parçası yapacak.”

 Sony Ericsson Xperia kullanıcılarının bu hizmetten ömür boyu ücretsiz yararlanmak için 2012 sonuna kadar Android Market’ten “Box for Android” uygulamasını telefonlarına indirip Box hesabına giriş yapmaları gerekecek.