Skip to main content

Xiaomi, Vadistanbul’daki mağazasının kapılarını bugün basın mensupları için açtı. Peki 16 Eylül’de açılacak Mi Store mağazasında hangi ürünler yer alıyor?

Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store’u 16 Eylül‘de Vadistanbul AVM’de açıyor. Açılış öncesinde mağazanın kapılarını ilk olarak basın mensuplarına açan mağazada 160’tan fazla ürün çeşidi yer alıyor. Mağazanın genel görüntüsünü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Store 16 Eylül’de açılıyor

16 Eylül Pazar günü 13.00’te açılacak Mi Store’un ilk ziyaretçilerini açılışa özel indirim ve hediyelerin yanı sıra Mi Tişört, Mi Band ve Taxi Drive kazanma fırsatı yakalayacak. Mi Store açılışının bir başka sürprizi ise Xiaomi’nin en çok merak edilen akıllı telefonlarından Mi 8’in satışa sunulması olacak.

EVOFONE’un distribütörlüğünde akıllı telefondan televizyona, notebooktan drone’a, bisikletten scooter’a kadar farklı ürün çeşitlerinin yer aldığı Mi Sotore’un ilk ziyaretçileri, farklı ürün gruplarında yüzde 15, yüzde 20 ve yüzde 30 gibi indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

Xiaomi Mi 8 satışa sunuluyor

Yapay zeka özellikli çift kamerası, 1.4um çözünürlüğü, 20MP ön kamerası, IR Yüz ile kilit açma seçeneği, AIE 845 özellikli Qualcomm Snapdragon TM 845 Amiral gemisi işlemcisi, çift frekanslı GPS özelliği, yüksek doğrulukta navigasyon desteği  ile dikkat çeken Mi 8 de Mi Store’da satışa sunulacak.

Poco F1 de Mi Store’da

Xiaomi’nin merakla beklenen akıllı telefonu Xiaomi Pocophone F1 de Vadistanbul’daki yetkili Mi Store’da sergilenecek. Gelecek dönemde satışa sunulacak olan Pocophone’u inceleyebilecek olan ziyaretçiler, merak ettikleri tüm soruları uzmanlara yöneltebilecek.