Skip to main content

Yapı Kredi, Worldcard’ın yeni yaşını vadaaoke.com sitesi ve #vadaayollarda hashtag’i ile kutluyor.

Yapı Kredi, Worldcard’ın 22 yılda gösterdiği başarıları üç yeni reklam filmi ve farklı etkinlikleriyle kutluyor. Worldcard, 22’nci yılında ‘Vadaa Yollarda’ etkinliği ve ‘Vadaoke’ yarışmasıyla farklı noktalarda tüketicilerle buluşuyor.

Vadaaoke ile 5 bin TL kazanma fırsatı

23 Eylül’de başlayan ve 3 hafta sürecek ‘Vadaaoke’ yarışması kapsamında World reklamlarındaki ‘Vadaa Wonderful World’ şarkısını en güzel seslendiren kişi 5 bin TL’lik World Hediye Kart kazanacak. Şarkıyı baştan sona kadar seslendirdiği videosunu vadaaoke.com adresine yükleyen ilk bin kişiye ise Vadaa peluşu hediye edilecek. Ayrıca bu şarkıyı en güzel seslendiren Worldcard sahiplerinden biri SETUR’dan 5 bin TL’lik Seyahat Çeki kazanacak. Yarışma sonunda katılımcıların videolarından oluşturulan kolaj film, video sitelerinde yayınlanacak.

Vadaa Yollarda

28-29 Eylül’de başlayacak olan ‘Vadaa Yollarda’ etkinliği ise bir road show olarak gerçekleşecek. İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılacak etkinliğe katılanlar Vadaa araçları ve 1,50 boyundaki Vadaa peluşuyla fotoğraf çektirme fırsatını yakalayacak. Çekilen fotoğraflar #vadaayollarda hashtag’i ile sosyal medyada paylaşılacağı gibi resim çektirenlere anında basılan fotoğrafları da hediye edilecek. Etkinlikte yapılacak mini Vadaa sınavında ise başarılı olanlara World markalı çanta, şapka, anahtarlık, raket ve pelüş Vadaa oyuncak gibi çeşitli hediyeler verilecek.