Skip to main content

Türk Telekom, Windows’un yeni iletişim sistemi Windows 8’i müşterileriyle buluşturuyor. Bütün dünyanın merakla beklediği Windows 8 işletim sistemine sahip tablet bilgisayar Acer Iconia W700, Türk Telekom tarafından teknoloji tutkunlarının beğenisine…

Türk Telekom, Windows’un yeni iletişim sistemi Windows 8’i müşterileriyle buluşturuyor. Bütün dünyanın merakla beklediği Windows 8 işletim sistemine sahip tablet bilgisayar Acer Iconia W700, Türk Telekom tarafından teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
 
Türk Telekom’un Türkiye’de satışa sunduğu Acer Iconia W700 Windows 8 tablet’in özellikleri şöyle:
 
Son Intel Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran Iconia W700’ün 11.6’’ IPS full HD 1920*1080 çoklu-dokunmatik LED arka ışıklandırmalı ekranı, kullanıcılarına fotoğraf, video ve filmlerin tadını en keskin detaylarıyla çıkarmaları için canlı görseller sağlıyor. Dolby® Home Theater® v4 donanımına sahip olan Iconia W700’ün yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar ve canlı sohbetler için ön ve arka yüzde Acer CrystalEye HD web kameraları bulunuyor.
 
Ayrıca Iconia W700 anında online olabilmeyi sağlayan Instant On, Always Connect teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde W700 6 saniyede açılıyor, 1.5 saniyede uyku modundan çıkıyor ve 2.5 saniyede internete bağlanabiliyor. Tüm gün kesintisiz performans sağlamak için 8 saatlik pil ömrüne sahip olan Iconia W700, uyku modundan çıktığında açık olan web sayfalarını otomatik olarak güncelliyor ve böylece içerikler her zaman güncel kalıyor.
Kampanya ile Windows’un yeni işletim sistemiyle tanışmak isteyenler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak, Acer Iconia W700 Tablet bilgisayara sahip olma önceliğini yaşayacaklar. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 24 ayda 73,90 TL ya da 36 ayda 53,90 TL taksit seçenekleriyle Windows 8’li tablet bilgisayar sahibi olabilecekler.