OYUN

Mehmet Aras | 17.11.2016 - 10:17

Watch Dogs 2 ile Taksim’i hackledik

Watch_Dogs 2 ile Taksim’i hackledik!

Türkiye oyun sektörünün Önemli firmalarından Aral tarafından düzenlenen Watch Dogs 2 basın lansmanında, serinin ikinci oyunu görücüye çıktı

Ubisoft’un heyecanla beklenen yeni oyunu Watch Dogs 2, 16 Kasım’da Hard Rock Café Istanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtıldı. Etkinlikte, medya mensupları ve youtuber’lar bir araya gelerek oyunu oynama şansı elde etti.

Ubisoft Türkiye Ürün Sorumlusu Tuba Çakar “İlk Watch Dogs’ un çıkışından iki buçuk sene sonra oyun severlerin karşısına çıkan Watch_Dogs 2 bizi aksiyona ve eğlenceye doyuracak. Watch Dogs 2’de karakter hikaye ve atmosfer anlamında bir çok yenilik bizleri bekliyor. San Francisco şehrinin atmosferini ve hackerlığı tam anlamıyla yaşatmayı hedefleyen yeni oyunda kahramanımız Marcus ile şehirdeki neredeyse her şeyi kontrol edebileceğiz. Bunu yaparken kendimizi bir anda önceden tahmin edilemeyecek olaylar zincirinde bulabiliriz. Bu özellikleri ile daha heyecanlı ve dinamik bir oyun Watch Dogs 2 oyuncularla buluştuğu için çok mutluyuz” dedi.

Watch Dogs 2’de teknolojik devrimin doğum yeri olan San Francisco Bay Area’da yaşayan genç ve zeki hacker Marcus Holloway rolüne bürünüyoruz. Kötü şöhretli hacker grubu Dedsec ile birlik olup yozlaşmış şirketlerin elinde vatandaşları izlemek ve manipüle etmek amacıyla kullanılan ctOS 2.0’ın gizli tehlikelerini ortaya çıkarıyoruz.

watch-dogs-2

Watch Dogs 2, birinci oyunun üzerine ekledikleriyle ön plana çıkıyor

Farklı oynanış olanakları sunacak devasa ve dinamik bir açık dünyayı keşfedebileceğimiz Watch Dogs 2’de, San Francisco’nun işlek caddelerinde tehlikeli araba takipleri sırasında trafiği hackleyip, Oakland’in renkli ve canlı mahallelerinde çatıları dolaşıp, Silicon Vadisi’ndeki yüksek teknoloji firmalarının ofislerine sızacağız. Teknolojik devrimin doğum yerinde ortaya çıkarılmayı bekleyen bir çok giz bizi bekliyor olacak.

Watch Dogs 2, Aral etiketiyle PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulmuş durumda.