Skip to main content

Vodafone Online Mağaza üzerinden akıllı telefon alanlara 3 saat içinde ücretsiz teslimat yapılacak.

Vodafone, akıllı telefonlarını Vodafone Online Mağaza’dan alan müşterilerine 3 saatte ücretsiz teslimat hizmeti sunuyor.  Vodafone Online Mağaza’ya vodafone.com.tr adresinden ve “Vodafone Yanımda” uygulamasından erişilebiliyor.

İstanbul içinde 3 saatte ücretsiz teslimat

Vodafone, müşterilerine akıllı telefonlarını rahatça teslim alıp kullanabilmeleri için, sektörde bir ilk olarak, 3 Saatte Ücretsiz Teslimat hizmeti sunuyor. Buna göre, İstanbul içinde Adalar, Silivri, Şile, Çatalca hariç tüm ilçelere talep edilen adrese 3 saatte ücretsiz teslimat yapılabiliyor. Diğer illerden gelen siparişler ise 2-4 işgünü içinde ücretsiz teslim ediliyor.

Vodafone ayrıca, Hediye Koruma Paketi ile müşterilerini satış sonrası yaşayabilecekleri olumsuz sürprizlere karşı koruma altına alıyor. Buna göre, Vodafone Online Mağaza’dan satın alınan telefonun bedeline göre 1.200 TL’ye varan değerde koruma paketi, ekran koruyucu ve kılıf hediye ediliyor. Bu kapsamda, müşterilere akıllı telefon kurulum desteği, garanti kapsamındaki ve kapsam dışındaki düşme, kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj gibi tüm arızalar için onarım ve poliçe şartlarına göre akıllı telefon değişim hizmeti, ev veya araç gibi kapalı ortamlarda yaşanan hırsızlıklarda yeni cihaz temini, hasar gören telefonu adresten teslim alma ve onarım sonrası adrese teslim etme hizmeti ve bu süreç boyunca yedek telefon temin etme gibi hizmetler sunuluyor.