FİLM

DigitalAge | 24.03.2017 - 13:53

Vodafone “Fi”nin ana sponsoru oldu

Vodafone, puhutv ile bir araya gelerek Türkiye’nin ilk online ücretsiz dizisi “Fi”nin ana sponsoru oldu.

Vodafone, online televizyon platformu puhutv’nin ilk orijinal içeriği “Fi”nin ana sponsoru oldu. Vodafone Red aboneleri, 31 Mart itibariyle puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan “Fi”yi, tarifelerindeki interneti harcamadan 6 ay boyunca izleyebilecekler.

Abone başına ayda 10 GB’lık “Fi Dizisi İzleme Paketi”, 6 ay süreyle Vodafone Red abonelerinin diziyi rahatlıkla izlemesini sağlayacak. Vodafone Red’lilere özel sürprizler ise en yakın zamanda Vodafone Red websitesi ve sosyal medya üzerinden açıklanacak.

Vodafone’un 6 ay geçerli “Fi Dizisi İzleme Paketi”, sadece yeni abone alımına açık Red tarifelerinde geçerli olacak. Aboneler, dizinin yayınından bir gün önce “Fi Dizisi İzleme Paketi” hakkında bilgilendirilecek. Abonenin onayı alındıktan sonra kendisine 6 ay boyunca geçerli olacak “Fi Dizisi İzleme Paketi” tanımlanacak. Aboneler, paket kullanımı için 6 ay hiçbir ücret ödemeyecek. Paket tanımlaması, “Vodafone Yanımda” mobil uygulaması veya SMS üzerinden gerçekleştirilecek.

Aynı anda 3 bölüm izlenebilecek

Türk yazar ve psikolog Azra Sarızeybek Kohen’in çok satan Fi, Çi, Pi üçlemesinden dizi olarak uyarlanan ve Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan “Fi”, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikâyesini anlatıyor. Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Vodafone Red’in marka yüzü Mehmet Günsür’ün yanı sıra, ünlü oyuncular Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin paylaştığı “Fi’nin yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor. “Fi” aynı anda 3 bölüm izlenebilecek.