Skip to main content

Victorinox bagaj takip sistemi sayesinde valiziniz hangi havaalanında olduğunu size kendisi söyleyecek

Havalimanlarında karşılaşılan en büyük problemlerden biri valizlerin karışması ya da kaybolması. Seyahatlerinizde kayıp valizlerle uğraşırken hem sinirleriniz hem de seyahat planlarınız bozulabiliyor. Victorinox bu sorunu ortadan kaldıracak bir cihaz geliştirdi. Valizinizin içine ekleyeceğiniz Victorinox bagaj takip sistemi sayesinde valiziniz hangi havaalanında olduğunu size kendisi söyleyecek.

VictorinoxImajGorseli (1)

Victorinox’un çözüm odaklı mühendis ekibi tarafından geliştirilen bagaj takip sistemi CheckSmart, valizlerinizin hangi havaalanında olduğunu size SMS ya da Email yoluyla anında bildiriyor. Küçük boyutuyla kolaylıkla valizinizin içine yerleştirdiğiniz Check Smart, sadece iki adet kalem pil ile çalışıyor. Uçak kalktığı sırada otomatikman kendini uyku moduna alabilen cihaz, iniş sırasında ise yeniden uyanarak hangi havaalanında olduğunu size bildiriyor.

VictorinoxImajGorseli (2)

Kayıp valiz sorununu ortadan kaldıracak Victorinox CheckSmart sistemi ile artık valizleriniz hep takip altında olacak. Türkiye’de yakın bir tarihte satışa sunulacak olan Victorinox Checksmart ürününü Beymen mağazalarının yanı sıra seçkin valiz mağazalarında, Mall of İstanbul ve Bursa Korupark’taki Hobix mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Victorinox CheckSmart valiz takip sisteminin fiyatı ise  299 TL olarak belirlenmiş.