Skip to main content

Vestel, akıllı bileklik ve VFit uygulaması ile formunu korumak isteyen tüketicileri “sağlıklı” teknolojileri ile buluşturuyor. 

Vestel‘in yeni akıllı bileklik ve VFit uygulaması ile kullanıcılar günlük faaliyetlerini yakından takip edebiliyor. Vestel tarafından geliştirilen “BisikletimvBen Uygulaması” ise bisiklet tutkunlarına aktivitelerinde yardımcı oluyor.

Vestel akıllı bileklik
Vestel
 akıllı bileklik ile adımları, uyku süresini, yaktığınız kaloriyi ve kalp atış hızını takip edebiliyor, çağrı ve mesaj bildirimleri alabiliyorsunuz. VFit mobil uygulaması ile bilgileri güncel olarak görebilirken, bütün egzersiz verilerini telefonda saklayabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz yakınlarınızla da yaptığınız aktivite bilgilerini paylaşabiliyorsunuz. Suya dayanıklı yapısıyla öne çıkan VFit hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışıyor. Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı 99 TL.

BisikletimVBen
Vestel
 tarafından, bisiklet sporunun yaygınlaşması ve bisiklet sürücülerinin hayatının kolaylaşması amacıyla hazırlanan uygulama ile hesap oluşturma özelliği ile antrenman bilgilerini farklı özelliklerle gösteriyor. Aynı zamanda bisiklet sürerken müzik dinleme fırsatı verirken, fotoğraf çekebilme özelliği ile farklı bir deneyim sunuyor.

iOS uygulaması için buraya Android içinse buraya tıklayabilirsiniz.