Skip to main content

Verifone, yazarkasa sektörünün büyüyen şirketi Panaroma’nın çoğunluk hissesini bünyesine katıyor

Verifone, Türkiye’de de büyüme trendini sürdürüyor. Türkiye pazarında AR-GE ve üstün güvenlikli Veri Merkezi gibi yatırımlara imza atan Verifone, Panaroma Bilişim Teknolojileri şirketinin çoğunluk hissesini bünyesine katarak yeni bir ortaklığa adım attı. Verifone; bu birleşmeyle her segmentteki esnafın ve perakendecilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Yazarkasa sektöründe son yılların yükselen girişimi olarak dikkatleri çeken Panaroma Bilişim, pazarda Olivetti markalı yazarkasaları tüketiciye sunuyor. Ortak geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile Verifone ve Panaroma, her segmente hitap eden ürün ailesine bir yenisini daha ekledi. Güçlü satış kanalına sahip Panaroma Bilişim Teknolojileri, köklü yazarkasa markası Olivetti’nin Türkiye’deki marka haklarını da elinde bulunduruyor.

Satış sonrası hizmetlerde de global bir marka olması ve bilgi birikimi sayesinde tüketicisine güven veren Verifone, Türkiye pazarında 1,5 milyon POS cihazına servis veriyor. Türkiye’de BOSCH bayileri ve diğer satış kanallarıyla birlikte toplamda 3 bine yakın satış noktasında tüketiciyle buluşacak Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ürünüyle de her zaman işletmelerin en güvendiği iş ortağı olmayı hedefliyor.