Skip to main content

VeeamON Forum Türkiye’de iş sürekliliği ve siber güvenlik konuşulacak.

Kesintisiz çalışan şirketlerin ve iş sürekliliği üzerinde modern veri merkezlerinin etkisinin tartışılacağı VeeamOn Forum 2017, 5 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Sektörün önde gelen BT profesyonellerini bir araya getirecek olan etkinlikte tüm uygulama ve veriler için uçtan uca bir koruma stratejisi oluşturulması, sektörün son gündemi fidye yazılımlarına karşı önlemler, sanal ve fiziksel ortam çözümleri ile dijital dönüşüm ve karma buluta geçiş ile çözülen BT sorunlarının çözümüne kadar bir çok konu gündeme taşınacak.

Geçtiğimiz sene hem konuşmacıları hem de katılımcıları ile dikkat çeken etkinliğin ilk panelinde dijital dönüşümün vazgeçilmez iki bileşeni olan iş sürekliliği ve siber güvenlik konusunun tartışılacak. İkinci panelde ise son dönemin en önemli gündem başlıkları arasında yer alan Endüstri 4.0 ile otomasyonun otomotiv ve üretim sektörüne etkileri konuşulacak. Katılımcıların, karşılaştıkları sorunlara çözüm arayacakları bu etkinlikte ayrıca kesintisiz çalışırlık için uçtan uca çözümlere yönelik inovatif yaklaşımlar da gün içerisindeki oturumların gündeminde olacak.

Her yıl yüzlerce BT profesyonelini ağırlayan VeeamON Forum Türkiye 2017 hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.