Skip to main content

Unify Satış Müdürü Müge Aydın İncecik ile, yeni nesil beklentilerine uygun WebRTC tabanlı yeni ürünü Circuit’u konuştuk. Video röportajımızı haberin devamında izleyebilirsiniz…

Yenilikçi teknolojileriyle ön plana çıkan Unify, yeni neslin beklentilerine uygun iş uygulamalarını kullanıma sunuyor. WebRTC tabanlı yeni ürünü Circuit’u Mayıs ayında Türkiye pazarına sunacak olan Unify, kullanıcıların sanal olarak bütün cihazlara tek bir ekrandan bağlanabilme özelliğini sunuyor.

Son yıllarda kullanımı artan akıllı telefon ve tabletlerin kullanıcı beklentilerini üst düzeye çıkardığını belirten Unify Satış Müdürü Müge Aydın İncecik ile gerçekleştirdiğimiz röportajdan bazı satır başları;

  • Circuit’ın basit, yalın ve içgüdüsel bir ürün olmasını istedik.
  • Asıl amacımız kurumların iş akışlarına entegre olarak kurum ve çalışan verimliliğini arttırmak.
  • Ürün ve teknik özelliklerle değil, kurumların beklentileri ve en önemlisi kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ürün ve çözüm üretiyoruz.
  • Ürünümüzü özellikle son yılların trendi olan kullandıkça öde gibi bulut hizmetleri üzerinden sunmayı hedefledik.
  • Tüm dünyaya baktığımız zaman artık hem kurumların ve çalışanların verimlilikleri ve işe odaklanması çok daha önemli.
  • Zamanımızı bilgiyi aramakla geçiriyoruz. Tüm karmaşaların ve zorlukların bir kenara atıldığı BT ekipleri tarafından desteklenen, güvenlik standardında olan, kurum güvenlik politikalarını içinde barındıran tek ve yalın bir uygulamanın bizlere sağlayacağı faydayı düşünmek ve bunu kullanmak kurumlara çalışan verimliliğinde önemli bir avantaj sağlıyor.
  • Unify olarak yaptığımız araştırmalar, uzaktan çalışma sisteminin insanlara daha fazla uyuma, daha fazla fiziksel egzersiz yapabilme ve daha az stresli çalışma imkanı sağlaması gibi önemli veriler ortaya koydu.