Skip to main content

Üniversitelerin öğrencilerini ve yeni mezunları dijital sektöre alıştırma programı olan UniChallenge+ 17-28 Haziran tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı 17-28 Haziran tarihlerinde IAB Türkiye tarafından Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi desteğiyle bu yıl kapılarını beşinci kez açıyor.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan ve yeni mezun olmuş öğrencilerin katılabileceği “eğlenerek öğrenme’’ kavramıyla hazırlanan iki haftalık programda; öğrenciler, Dijitaldeki kariyer imkânlarına nasıl gidileceğinin yollarını öğrenecekler. Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda katılımcılar eğitim süresince, dijital dünyayı daha yakından tanırken başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerden dinleme şansı da bulacaklar.

UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı başlıyor

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı programı için son başvuru tarihi 19 Mayıs. 12 gün sürecek eğitim kampına katılan ekiplerden ilk üçe giren ekip üyeleri IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 aylık staj imkânı elde edecek. Şehir dışından gelen katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi’nin yurtlarında konaklama imkânı sağlanacak.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.unichallenge.net