Skip to main content

Türkiye’de 2011 yılının 3. çeyreğinde bir önceki yıla göre %236 ASUS, Intel’in oluşturduğu Ultrabook konseptine dahil olan markalar, farklılıklar sunarak bu yıl sonunda notebook pazarının %25’ine sahip olmayı hedefliyor. ASUS’un…

Türkiye’de 2011 yılının 3. çeyreğinde bir önceki yıla göre %236 ASUS, Intel’in oluşturduğu Ultrabook konseptine dahil olan markalar, farklılıklar sunarak bu yıl sonunda notebook pazarının %25’ine sahip olmayı hedefliyor.

ASUS’un Ultrabook’u olan Zenbook, farklı renkleri arasında Rose Gold ve Hot Pink renklerini de sunuyor. Renginin yanı sıra, SATA revizyonlu 3.0 SSD depolama birimi, Bluetooth™ V4.0 ve USB 3.0 ile donatılan Zenbook’un arka kısmında 0.35”, ön kısmında 0.11” incelik ile uyku modundan 2 saniyede çalışır duruma gelirken, 65 güne varan bekleme süresi özelliklerini taşıyor.

ASUS’a özel USB Charger+ teknolojisinin yanı sıra Super Hybrid Engine II teknolojisine de sahip Zenbook, ASUS Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower® tarafından geliştirilen ASUS SonicMaster teknolojisi ile Surround sesi de mevcut.

Ultrabook modellerini “İlk görüşte aşka inanır mısınız?” teması ile sunuyor.