Skip to main content

Yerli ve yabancı en popüler dizileri, en sevilen programları, en çok izlenen müzik kliplerini, maç özetlerini ve çok daha fazlasını istediğiniz an istediğiniz yerde yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz izlemenizi sağlayan…

Yerli ve yabancı en popüler dizileri, en sevilen programları, en çok izlenen müzik kliplerini, maç özetlerini ve çok daha fazlasını istediğiniz an istediğiniz yerde yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz izlemenizi sağlayan tvyo iPad’de yerini aldı.
tvyo’nun iPad uygulaması ile internet üzerinde yapılan her şey iPad’de de yapılabiliyor. Kullanıcılar; takip listelerini yönetebiliyor, üye girişi ya da Facebook log in girişi yapabiliyor, en son içerikleri yüksek görüntü kalitesiyle izleyebiliyor. iPhone uygulamasında kullanıcıların severek kullandığı Kumandam özelliği, iPad uygulamasında da kullanılabiliyor. 
tvyo iPad uygulamasının en dikkat çeken özelliği, ‘push notification’ (anında bildirim) sayesinde ise kullanıcıların takip listesine aldıkları diziler, tvyo’ya yüklendiğinde ekranda mesaj olarak beliriyor. Böylece yeni eklenen tüm içerikler, tvyo izleyicileri tarafından kolayca takip edilebiliyor.