Skip to main content

Turkcell Superonline ve Merlin’in Kazanı, Türkiye’deki Dota 2 oyuncularını turnuvaya davet ediyor.

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda Merlin’in Kazanı tarafından düzenlenen oyun turnuvası için başvurular başladı. Türkiye’nin dört bir yanından Dota 2 oyuncularının katılımına açık turnuva için başvurular 31 Ağustos’a kadar sürecek.

Birinci aşaması çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek oyun turnuvasında eleme karşılaşmaları 1 Eylül’de başlıyor. Turnuvaya katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken 5 kişiden oluşan takımlarıyla merlininkazani.com adresinde yer alan formu doldurmak. Turnuvaya dahil olanlar, maçları ve program akışını site üzerinde oluşturulacak özel sayfa üzerinden rahatlıkla takip edebiliyor.

Online elemeler sonucunda finale kalanlar 21-22 Eylül tarihlerinde Turkcell Superonline’ın İstanbul’daki merkezinde düzenlenecek ‘Büyük Final’de’ birincilik için yarışacak.

Ödüller

Büyük finalin ardından birinciliği kazanan takım Arma Venes 13 I7, 650Ti, 8GB bilgisayar kazanacak. İkinci olan takıma Viewsonic VX2753 oyuncu monitörü, üçüncü olan takıma ise Razor Blackwidow Ultimate Gaming Keyboard 2013 hediye edilecek.