Skip to main content

Turkcell Hesabım uygulamasının adı Dijital Operatör olarak yenilendi. Uygulamayı diğer operatörler de kullanabilecek.

Turkcell, müşterilerinin tüm işlemleri ‘cep’ten çözmesine imkân sunan Hesabım’ı yeniledi. Hesabım uygulaması, yeni tasarımı ve menüsüyle artık Dijital Operatör adıyla hizmet verecek. Hesabım’ın üçüncü nesil versiyonu Dijital Operatör; “Mağaza”, “İşlem Merkezi” ve “Yardım” bölümleriyle dijital çözümler sunacak.

Yeni güncelleme ile birlikte uygulamanın özellikleri İşlem Merkezi, Mağaza ve Yardım olmak üzere üç ana sayfa altında toparlanıyor.İşlem Merkezi bölümünden kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilir, Salla Kazan’a katılabilir, faturanızı görüntüleyebilir, ek paket alabilir ve abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom ve Vodafone müşterilerinin de kullanabileceği Dijital Mağaza bölümünde cihaz, uygulama, paket tekliflerini ve kampanyaları inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.Yardım bölümünden ise yapay zekalı Turkcell Asistan botu ile yardım taleplerinize çözüm bulabilir ve en yakın Turkcell mağazalarını görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell’li olmayanlar da kullanabiliyor

Dijital Operatör’ü, Turkcell’lilerin yanı sıra tüm mobil operatör aboneleri de kullanabiliyor. Bu kullanıcılar, cihaz, uygulama ve paketleri inceleyip satın alma, numara taşıma, Turkcell hizmetleri hakkında bilgi alma, Turkcell’li yakınlarına paket veya TL hediye etme gibi işlemleri Dijital Operatör üzerinden yapabiliyor.

Turkcell Müşteri Deneyimi ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Öztürk, “Müşterilerimize eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Yaptığımız alt yapı yatırımlarından sunduğumuz dijital ürün ve servislere değin her işte odağımıza müşterilerimizi alıyoruz. Bu doğrultuda güçlü teknolojik altyapımız ve bine yakın mühendisimizle kullanıcılarımıza en yeni teknolojileri sunmak için aralıksız çalışıyoruz. Tamamı mühendislerimiz tarafından geliştirilen yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimize üstün dijital deneyimler sunuyoruz. Dijital Operatör Uygulamamız da bunun en güzel örneklerinden biri. Artık herkesin cebinde kişisel dijital asistanı yani ‘Dijital Operatör’ olacak” dedi.