UYGULAMA & YAZILIM

DigitalAge | 25.11.2013 - 13:04

Turkcell.com.tr yenilendi

Turkcell.com.tr, müşteri ihtiyaç ve taleplerine odaklanan şeffaf, kolay ve kişisel hizmet anlayışıyla yeniden tasarlandı.

Turkcell, kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımla daha sade ve kolay bir arayüze sahip olarak turkcell.com.tr‘yi yeniden tasarladı.

Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz, konuyla ilgili açıklamasında yenilenen web sitesinin merkezinde kullanıcıların olduğunu ve turkcell.com.tr’nin kişiye özel bir deneyim sunmak için baştan sona yeniden tasarlandığını belirtti.

Turkcell’liler yenilenen arayüzüyle sitede kendilerine özel teklif ve kampanyalarla karşılaşacak, kendi profil fotoğrafları ile kişiselleştirdikleri ‘Hesabım’ bölümünden hatlarıyla ilgili tüm işlemleri yapabilecek, geçmiş faturaları ve güncel kullanımları hakkında detaylı bilgileri özet grafiklerle kolayca inceleyebilecek, ‘Ana İletişim Hattı’ özelliği ile tüm hatlarını bir arada yönetebilecek.

Ziyaretçilerinin yüzde 35’ini mobil internet kullanıcılarının oluşturduğu turkcell.com.tr yeni yapısıyla bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlardan ulaşılabiliyor.