Skip to main content

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un büyüme vizyonunu anlattı. Türk Telekom, gelecek dönem büyüme vizyonunu belirledi. Türk Telekom’un yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un ‘3D vizyonu’ olarak…


Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un büyüme vizyonunu anlattı.
Türk Telekom, gelecek dönem büyüme vizyonunu belirledi. Türk Telekom’un yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un ‘3D vizyonu’ olarak adlandırdığı bakış açısını ‘Dijital yaşam dönüşümü’, ‘Değer odaklı mükemmel müşteri hizmetleri’ ve ‘Dünyaya açılım ve bölgesel büyüme’ olarak açıkladı.
Teknoloji Boyutu – Dijital Yaşam Dönüşümü
Dijital çözümlerin günlük hayatın parçası olduğunu belirten Tahsin Yılmaz “Türk Telekom, yaptığı yatırımlar ile Türkiye’nin iletişim altyapısını en ileri teknolojilere hazır hale getirdi. Şimdi zaman, bu altyapı üzerinden yaşamı dönüştürme zamanı, hayatın her alanında çözümler üreterek dijital şehirler kurma zamanı. Hayatı kolaylaştıracak çözümler ile yaşamımızdaki dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu dönüşümü desteklemek için hedefimizi sürdürülebilir yatırım ve teknoloji eko-sistemi olarak belirledik” diye konuştu.
Müşteri Boyutu – Değer Odaklı Mükemmel Müşteri Hizmetleri 
Türk Telekom’un müşteri boyutunu mükemmeliyet üzerine kurduklarını ifade eden Tahsin Yılmaz şöyle devam etti “Türk Telekom her zaman müşteri odaklı ürün ve hizmetler sundu ve müşteriye değer yarattı. İhtiyacı karşılayacak ürün ve hizmetler ile müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi, sorumlu ve özverili bir marka konumumuzu sürdüreceğiz. İletişim teknolojilerinde, müşterilerimizi komple çözümlerle geleceğe taşıyan en doğru adres olmaya devam edeceğiz. Bu anlayışın yansımalarını yatırımlarımızda da göreceksiniz. Hem ses hem de genişbant internet alanında yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürerek, müşterilerimize yeni deneyimler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.
Strateji Boyutu – Dünyaya Açılım ve Bölgesel Büyüme
Türk Telekom’un bölgenin iletişim ve veri köprüsü olduğunu vurgulayan Tahsin Yılmaz, şirketin büyümesini destekleyecek satın almalar ile bölgede büyüme için de fırsat kollayacaklarının altını çizdi. “Hem Türkiye’de hem de bölgemizde erişim kolaylığı, hız ve kapasite alanlarında kesintisiz bir gelişim için altyapı yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğiz. Yapacağımız işbirlikleriyle Türkiye’nin inovasyon ekonomisine geçişini hızlandırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.