Skip to main content

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler ve TTNET Kurumsal İletişim departmanlarında yeni atamalar yapıldı.  TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Lebin Ebru Çokişler Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atanırken, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler…

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler ve TTNET Kurumsal İletişim departmanlarında yeni atamalar yapıldı. 
TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Lebin Ebru Çokişler Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atanırken, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü Sinan Cem Şahin ise TTNET Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.

Lebin Ebru Çokişler kimdir?
1992-1996 yılları arasında Show TV, Cine 5’te Program Koordinatörü ve Program Yapımcısı olarak çalıştı. 1996-2003 yılları arasında Turkcell’de Kurumsal İletişim Koordinatörü Kurumsal İletişim Müdürü ve Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. 2003-2007 yılları arasında Petrol Ofisi Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini üstlendi. Abdi İbrahim İlaç AŞ’nin Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün ardından 2008 yılında Ogilvy Halkla İlişkiler Genel Müdürü oldu. Çokişler, son bir yıldır kariyerine TTNET Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam ediyordu. 
Sinan Cem Şahin kimdir?
1999 yılında Türk Ekonomi Bankası ile başladığı kariyerine basın sektöründe devam etti. 2003-2007 yılları arasında Sabah Gazetesi Ekonomi Muhabiri ve Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü olarak görev yaptı. 2007 yılından bu yana Türk Telekom’da çalışan Şahin’in kurum içindeki son görevi Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü idi.