Skip to main content

Türk girişimciler’in geliştirdiği Bounty uygulaması 100.000 kullanıcıya ulaştı ve Dünya’ya açıldı

3 Türk Girişimcinin kurduğu Twentify şirketinin geliştirdiği Bounty uygulaması, bir sene içerisinde 100.000 kullanıcıya ulaştı. Ekip Kanada ve Meksika’da operasyonlarına başladı.

Sahadan veri toplaması gereken şirketler ile bu veriyi sahada onlar için toplayabilecek akıllı telefon sahiplerini buluşturan Bounty uygulaması 100.000 kullanıcıya ulaştı. Ülkemizde, alanında bu başarıyı gösteren ilk uygulama Bounty, 100.000’i aşkın kullanıcısı ile 80’den fazla kurumsal müşterisine hizmet veriyor. Kitle kaynağın (crowdsourcing) gücünü kullanan uygulama, sahadaki veriyi Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcıları ile birkaç gün, hatta saatler içerisinde toplayıp müşterilerine teslim edebiliyor.

bounty_showcase

Twentify şirketinin geliştirdiği Bounty uygulaması hizmet verdiği firmalara; fiyat toplama, reyon ve stok kontrolü, açık hava reklam kontrolü ve gizli müşteri gibi hizmetler sunabiliyor. Sunduğu hizmetler müşteri ihtiyacına göre şekillenebiliyor.

Mobil-akıllı telefon kullanımının tüm dünyada yaygınlaşmasıyla birlikte global pazarda da ilgi gören yerli uygulama sayesinde, yeni bir iş kolu da doğmuş oldu. Uygulamayı indiren ve şirketler için açılmış bu basit görevleri yapan kullanıcılar her görev üzerinden para kazanabiliyor.

bountyapp