Uncategorized

DigitalAge | 29.05.2013 - 14:22

Tüm gözler Samsung Galaxy S4 üzerinde

İsviçre’nin en büyük kenti Zürih’te tren istasyonunda düzenlenen etkinlikte katılımcılar gözlerini ekrandan ayırmadı.  Samsung ve İsviçre’nin telefon operatörü firması Swisscom, Galaxy S4 tanıtımı için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte Galaxy S4’ün yapabildiği ancak iPhone’larda olmayan özellik üzerinde duruldu. Galaxy S4’ün ön plana çıkan özelliği ise Smart Pause uygulaması. Buna göre; telefon, ekrana bakılıyor olduğunu anlayabiliyor.   […]
İsviçre’nin en büyük kenti Zürih’te tren istasyonunda düzenlenen etkinlikte katılımcılar gözlerini ekrandan ayırmadı. 
Samsung ve İsviçre’nin telefon operatörü firması Swisscom, Galaxy S4 tanıtımı için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte Galaxy S4’ün yapabildiği ancak iPhone’larda olmayan özellik üzerinde duruldu. Galaxy S4’ün ön plana çıkan özelliği ise Smart Pause uygulaması. Buna göre; telefon, ekrana bakılıyor olduğunu anlayabiliyor.  
 
60 dakika süren etkinlikte katılımcılar, ekrandan gözlerini ayırmamak adına dikkat dağıtıcı etkenlere karşı direnmeye çalıştılar. Mümkün olduğu kadar uzun süre ekran karşısında gözlerini ayırmadan duran katılımcılar indirim kazanırken, en uzun ekrana bakabilen yarışmacı ücretsiz Galaxy S4 kazandı.
28 Mayıs’ta başlayan tanıtım etkinliği 30 Mayıs’ta son bulacak.