Skip to main content

Trendyol, Kasım ayında düzenlediği “Efsane Günler” kampanyası ile 7.5 milyon adet ürün satışı ve 4 milyon mobil indirilme rakamına ulaştı.

Trendyol, dünya genelinde pek çok markanın yılın en büyük indirimini yaptığı Kasım ayında 6 gün süren indirim kampanyasının sonuçlarını açıkladı.  20-25 Kasım tarihleri arasında “Efsane Günler” temasıyla kampanya yapan marka; giyim, ev&mobilya, anne&çocuk, kozmetik, elektronik ve süpermarket gibi birçok kategoride 7,5 milyon ürün satışı gerçekleştirdi.

20-25 Kasım tarihleri arasında kampanya yapan Trendyol’da 2.7 milyon tekstil ürünü, 1.2 milyon ayakkabı, 845 bin ev&mobilya ürünü, 744 bin anne&çocuk ürünü, 712 bin aksesuar, 540 bin kozmetik ürünü, 505 bin de süpermarket ürünü satıldı. Ziyaretçi sayısının en yoğun olduğu 23 Kasım’da, büyük ilgi gören elektronik kategorisinin trafiğinde 20 kat artış yaşandı ve 172 bin elektronik ürün satışı oldu.

Trendyol, mobilde 4 milyon indirme rakamına ulaştı
Mobilde 4 milyon indirme ile Kasım ayının en çok indirilen e-ticaret uygulaması olan Trendyol, Efsane Günler döneminde ve Kasım ayında da en çok aratılan e-ticaret sitesi oldu. Ayrıca 2 milyar sayfa görüntüleme, 100 milyon ziyaret, 24 milyon tekil ziyaretçi ve 1.5 milyon tekil alışverişçi rakamlarına ulaştı.