Skip to main content

Trend Micro’nun yeni ülke müdürü belli oldu.

Hasan Gültekin 1 Temmuz itibarıyla Trend Micro Ülke Müdürü oldu. Son olarak Blue Coat Systems’da Ülke Müdürü olarak görev alan Hasan Gültekin, 1 Temmuz itibariyle Trend Micro Türkiye ve Yunanistan Müdürü görevini devraldı. Kariyerinde HP, Oracle, Intel ve Microsoft gibi sektörün önemli şirketlerinde başarılı projelere imza atan Gültekin, Trend Micro’da kendisine bağlı olan ülkelerin yönetiminin yanı sıra operasyon ve iş stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

2012- 2015 yılları arasında Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Kıdemli Satış Müdürü olarak görev alan Hasan Gültekin, yeni göreviyle ilgili olarak “Siber güvenlik alanında 30 yılını tamamlayan bir şirketin çatısı altında olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni görevimle beraber hızla gelişen bir sektörde her sene çift haneli büyüme gerçekleştiren Trend Micro’nun, bu başarı eğrisini sürdürecek yeni stratejiler geliştirmek ve yaygınlığımızı daha da artırmak için çalışmalar yürüteceğiz” açıklamasında bulundu.

Gültekin’in selefi Börekcioglu, Dubai’ye atandı

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü mezunu olan Gültekin, HP, Oracle Türkiye ve İsviçre’de, Intel Türkiye, Microsoft Türkiye ve Trend Micro’da yurtiçi ve yurtdışı satış alanlarında çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. Hasan Gültekin, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Ekim 2012’den bu yana Trend Micro Ülke Müdürü olan Yakup Börekcioğlu ise şirketin Trend Micro Akdeniz Ülkeleri, İsrail ve Katar Genel Müdürü olarak Dubai bölgesine atandı.