Skip to main content

Bulut güvenliği firması Trend Micro, Kıdemli Satış Mühendisi olarak Murat Songür’ün kadroya katıldığını duyurdu.  Daha önce HP Türkiye, Meteksan ve Microsoft Türkiye gibi kurumlarda çalışan Murat Songür, ‘Kıdemli Satış Mühendisi’…

Bulut güvenliği firması Trend Micro, Kıdemli Satış Mühendisi olarak Murat Songür’ün kadroya katıldığını duyurdu. 
Daha önce HP Türkiye, Meteksan ve Microsoft Türkiye gibi kurumlarda çalışan Murat Songür, ‘Kıdemli Satış Mühendisi’ olarak Trend Micro ailesine katıldı. Murat Songür, Trend Micro’da, kamu ve askeri sektörde güvenlik stratejileri geliştirme ve politikalar oluşturmadan sorumlu olacak. 
Murat Songür hakkında 
Ankara’da, 1968 yılında dünyaya gelen Songür, Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bilişim dünyasında Biltam’da başladığı iş hayatına sırasıyla DataSel, HP Türkiye, Meteksan Sistem ve Microsoft Türkiye’de çözüm oluşturma üzerine çeşitli pozisyonlarda sürdüren Songür, 2009 yılında 4S Bilgi Teknolojileri’nde Teknoloji Çözüm Merkezi’nin oluşturulması ve yönetilmesinden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak başladığı görevini Haziran 2012’de noktaladı.