Skip to main content

tmob’un yeni platformu t-race ile şirketlerin müşterileriyle doğru etkileşimde bulunmaları çok kolay

tmob hızla büyüyen mobil dünyada şirketlerin işini kolaylaştıracak mobil iş çözümleri sunmaya devam ediyor. Milyonlarca mesaja maruz kaldığımız bu günlerde firmaların farklılaşması, onlarca mesaj arasından sıyrılabiliyor olması güç hale gelmeye başladı. t-race tam da bu noktada şirketlerin müşterileriyle olan etkileşimini ve sadakati arttırmak amacıyla ortaya çıktı. Artık şirketlerin müşterileriyle doğru etkileşimde bulunmaları, push bildirimlerini yönetmeleri çok kolay.

t-race ile mesajlarınızı optimize edin

t-race müşterilerinizin uygulamayı kullandığı esnadaki davranışlarını analiz ederek, mesajlarınızı optimize etmenize yardımcı olur. Web tabanlı kolay bir arayüze sahip olmasından dolayı tüm operasyonlarınızı PC ya da mobil tarayıcılar üzerinden kontrol edebilir, hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz.

t-race ile 3 adımda kolayca kampanya hazırlayabilir ve kampanyalarınızın verimliliğini ölçümleyebilirsiniz.

1) Hedef kitlenizi belirleyin: t-race mesajınızı doğru kişilere ulaştırabilmeniz için hedefleme yapmanıza ve segmentasyonlar oluşturmanıza olanak sağlar. Üstelik bunu sadece müşterilerinizin demografik özelliklerine göre değil, aynı zamanda kullandıkları platform, lokasyon ve ilgi alanlarına göre yapabilmenizi sağlar.

2) Push mesajınızı gönderin: Hedef kitlenizi belirlediniz. Sıra push bildirimlerinizi iletmeye geldi. Müşterilerinize özel bildirimlerde bulunarak onlarca bildirim içerisinden sıyrılabilirsiniz. Mesajlarınızı metin olarak veya HTML tabanlı içerik şeklinde iletebilirsiniz. Tüm bunların dışında kullanıcıların uygulama içerisindeki davranışlarına göre pop-up mesajlar gönderebilir ya da daha önceden belirlenmiş bir alana tıklandığında mesajınızın otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

3) Analiz edip aksiyon alın: t-race size sadece oluşturduğunuz kampanyaların sonuçlarını değil ayrıca kullanıcılarınızın uygulamanızı kullandığı andaki davranışlarını da analiz ederek gelecekteki kampanyalarınızı optimize etmenizi sağlar.

t-race ayrıca iBeacon teknolojisi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Mağaza içi mikro lokasyon deneyimi sunarak müşterilerinize özel teklifler, kampanyalar sunmanıza olanak sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için http://tmoblabs.com/trace/ adresini ziyaret edebilirsiniz.