Skip to main content

TEB, kurumsal ve işletme müşterileri için birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunan mobil uygulaması CEPTETEB İŞTE’yi hayata geçirdi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), CEPTETEB mobil uygulamasının ardından yeni bir mobil uygulama ile karşımıza çıktı. Tamamen müşterilerden gelen talepler sonrasında geliştirilen CEPTETEB İŞTE; Basitlik, Kişiselleştirme, Daha Fazla İşlem Yapabilme, Takip, Bildirim, Yönlendirilme, Şeffaflık, Nakit Akışını Yönetebilme, Yenilik İsteği ve Hız gibi kavramlarla tanımlanıyor.

CEPTETEB İŞTE’nin zengin bir işlem seti sunduğunu belirten TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ali Gökhan Cengiz, uygulama ile müşterilerin transfer, vergi, kurum ödemeleri gibi “günlük bankacılık” işlemlerini; çek, senet, kredi ve üye işyeri fonksiyonları gibi ‘’nakit yönetimi” işlemlerini ve döviz, altın, vadeli hesap gibi “yatırım’’ işlemlerini şubeye uğramadan kolayca gerçekleştirebileceklerini de paylaştı.

CEPTETEB İŞTE ile; hesaba veya karta para transfer işlemleri, vergi, belediye ve kurum ödemleri, hesap ve kart işlemleri yapılabilmesinin yanı sıra, krediler, senet ve çek deposu ve üye işyeri hareketleri anlık olarak takip edilerek nakit yönetimi sağlabiliyor.

2015 yılında hayata geçirdikleri dijital bankacılık platformu CEPTETEB’in müşteri sayısının dördüncü yılında 900 bini geçerken, mobil bankacılık kanalını kullanan müşterilerin sayısının ise 1,5 milyonu aştığını dile getiren TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, TEB müşterilerinin bankacılık işlemlerinin yüzde 87’sini dijital kanallardan gerçekleştirdiğini de dile getirdi. Dilerseniz CEPTETEB İŞTE uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.