Uncategorized

DigitalAge | 03.10.2012 - 10:27

TEB Windows 8 uygulamasında

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), Microsoft Windows 8 tabanlı cihazlara özel olarak geliştirdiği TEB Windows 8 uygulaması Windows Mağazası’nda yerini aldı. Uygulama ile Windows 8’in en önemli kullanıcı özelliği Semantic Zoom, Türkiye’de finans sektöründe ilk defa TEB tarafından sunulmaya başlandı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar; İMKB, altın, euro, dolar gibi finansal verilerin detaylarını görebilecek. Kullanıcılar istedikleri gibi gruplayarak düzenleyebildikleri […]

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), Microsoft Windows 8 tabanlı cihazlara özel olarak geliştirdiği TEB Windows 8 uygulaması Windows Mağazası’nda yerini aldı.
Uygulama ile Windows 8’in en önemli kullanıcı özelliği Semantic Zoom, Türkiye’de finans sektöründe ilk defa TEB tarafından sunulmaya başlandı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar; İMKB, altın, euro, dolar gibi finansal verilerin detaylarını görebilecek. Kullanıcılar istedikleri gibi gruplayarak düzenleyebildikleri söz konusu finansal verilere ise, tek bir dokunma hareketi ile çok daha hızlı bir şekilde erişebilecek.