Skip to main content

Avea, müzik yazan bloggerlarla geçen yıl sonu başlattığı “Tea&Talk Buluşmaları”na 2012 yılında da devam edecek Blog yazarlarının görüşlerinden oluşan “Müzik blogları fikir takımı” projesini yürüten Avea, bu kapsamda her ay…

Avea, müzik yazan bloggerlarla geçen yıl sonu başlattığı “Tea&Talk Buluşmaları”na 2012 yılında da devam edecek

Blog yazarlarının görüşlerinden oluşan “Müzik blogları fikir takımı” projesini yürüten Avea, bu kapsamda her ay düzenlenecek “Tea&Talk Buluşmaları”nda bloggerlarla fikir alışverişinde bulunacak.

“Tea&Talk Buluşmaları” adı verilen toplantılarda müzik üzerine yazan bloggerlar ile biraraya gelen Avea, müzik üzerine kafa yoranların “fikir takımı” olma yolunda müziği çok yönlü ele alarak pek çok konuyu masaya yatırmayı hedefliyor.

Ocak ayında yapılacak toplantının konusu ise müzik prodüktörlüğü olacak. “Sihirli Değnek, Müzik Prodüktörü” başlıklı toplantıda müzik prodüktörü ile aranjörün farkları; Türkiye’de müzik prodüktörlüğü nasıl işliyor, müzik prodüktörünün görevi nerede başlıyor gibi konuların yanı sıra yapımcı, sanatçı ve müzikal prodüktör üçgeninde yaşananlar da konuşulacak. 

 Geçmiş aylarda müzik ile ilgili konuşmalara Naim Dilmener, Zülal Kalkandelen ve Murat Meriç katılmış, Kasım ayında ise Aylin Aslım, Erdem Yener ve Bora Yeter farklı konu başlkıklarını bloggerlarla tartışmaya açmışlardı.