Skip to main content

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift’in video oyunu duyuruldu. Glu Mobile tarafından geliştirilen oyunun detayları ile ilgili bilgiler haberimizde…

1989 albümüyle müzik dünyasında ses getiren ve Spotify ve Apple Music haberleriyle yakın zamanda gündemde olan Taylor Swift, mobil oyunu ile karşımıza çıkacak. Glu Mobile, Grammy ödülü sahibi Taylor Swift ile mobil oyun konusunda anlaşma yaptıklarını duyurdu.

NEW YORK, NY - DECEMBER 07: Taylor Swift attends the Z100 Artist Gift Lounge Presented by Pop Tarts at Z100's Jingle Ball 2012 at Madison Square Garden on December 7, 2012 in New York City. (Photo by Brian Ach/Getty Images for Jingle Ball 2012)

Glu Mobile‘ın duyurduğu Taylor Swift oyunu hakkında şu an için detaylı bilgi bulunmuyor. 2016’nın sonuna doğru çıkışını gerçekleştirmesi beklenen oyun Taylor’la karakterize olmuş birçok içerik sunmasının yanında Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için de oynanabilir olacak.

Oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu belirten Glu Games, Taylor Swift’in şu anda en popüler sanatçılardan biri olduğunu ve ünlü sanatçının 220 milyonun üzerinde sosyal takipçiye sahip olduğunu ifade etti.