Skip to main content

tmob, 2014 yılında tanıttığı t-appz adlı ürünüyle dünyanın en büyük e-ticaret platformu Magento’nun resmi mobil ticaret uygulama çözümü olarak kabul gördü

tmob, 2014 yılında sektöre sunduğu ve tamemen “Türk” yazılımı olan t-appz ürünüyle büyük bir başarıya imza attı. “Mobil tecrübeyi %100 native olarak sunmak” çıkış noktasıyla geliştirilen t-appz, dünyanın en büyük ve en fazla tercih edilen e-ticaret altyapısı olan Magento’nun ilk Türk resmi mobil ticaret uygulama çözümü olarak kabul gördü.

Tamamen native olarak hazırlanan, altyapısında 30’dan fazla “shopping cart” ile entegre çalışan ve kod yazma ihtiyacı gerektirmeden kullanıcılarına mobil uygulamalarını çıkartmalarını sağlayan t-appz başlangıçta herhangi bir yatırım maliyeti olmadan kullanılabiliyor. tmob CEO’su Rudi Dökmecioğlu. t-appz’in Magento tarafından kabul görmesini bir milat olarak gören tmob CEO’su Rudi Dökmecioğlu. “tmob Amerika ofisi ve Türkiye ofisinin ortak çalışması sonucu Magento’ya ürünümüzün yetkinliğini ve değerini kabul ettirdik” diyerek süreci özetledi.