Uncategorized

DigitalAge | 02.08.2013 - 16:11

Startup Kitchen’dan yeni bir içerik yaratma aracı

Startup Kitchen, ‘basit bir zaman tüneli yaratma aracı’ olarak tanımlanabilecek Line.do projesini tanıttı. ‘Basit bir zaman tüneli yaratma aracı’ olarak tanımlanan Line.do projesinin tanıtımını yapan Startup Kitchen, Line.do beta sürümü için eposta toplamaya başladı. Blogculuk alanında yeni bir girişim Line.do ile YouTube, Vimeo, SoundCloud içerikleri ve resim ekleyerek çeşitli zaman tünelleri yaratılabiliyor.   Sonraki aşamalarda artırılacak üçüncü […]

Startup Kitchen, ‘basit bir zaman tüneli yaratma aracı’ olarak tanımlanabilecek Line.do projesini tanıttı.
‘Basit bir zaman tüneli yaratma aracı’ olarak tanımlanan Line.do projesinin tanıtımını yapan Startup Kitchen, Line.do beta sürümü için eposta toplamaya başladı.
Blogculuk alanında yeni bir girişim Line.do ile YouTube, Vimeo, SoundCloud içerikleri ve resim ekleyerek çeşitli zaman tünelleri yaratılabiliyor.  
Sonraki aşamalarda artırılacak üçüncü partilere yönelik destekle birlikte Line.do gelen geri bildirimlerle, yani içeriği yaratanların istekleriyle şekillenecek. Zaman tünellerini kişiselleştirme, embed kodlarıyla internet sitelerine gömülebilme ve çok farklı medya çeşitlerini destekleme gibi özelliklerle yoluna devam edecek.