Skip to main content

Mehmet Koyuncuoğlu, SMG Türkiye’ye bağlı Starcom’u yönetecek

Mehmet Koyuncuoğlu, Starcom Mediavest Group’a (SMG), Starcom’dan Sorumlu Genel Müdür olarak katıldı.

Grubun Starcom operasyonunu yönetecek. Starcom ve Mediavest’in üst yönetiminden sorumlu SMG Türkye CEO’su İnanç Dedebaş’a raporlayacak.

Mehmet Koyuncuoğlu bu yeni pozisyonunda, SMG müşterileri için bugünün hızla değişen medya ortamında rekabetçi avantajlar yaratacak ve Starcom Türkiye’nin büyümesinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan ve kariyerine Nestle’de proje yöneticisi olarak başlayan Mehmet Koyuncuoğlu, askerlik hizmetini tamamladıktan sonra medya ve ajans hizmetleri kariyerine başladığı yer olan Procter&Gamble’a katıldı. Sonrasında, Coca-Cola’nın Güney Avrasya Bölgesinde 10 ülkeden Sorumlu Medya Müdürü olarak başladığı Coca-Cola kariyerine, 2012-2013 yıllarında Türkiye Bölgesi Medya Müdürü, 2014-2015 yıllarında Türkiye Kafkasya ve Orta Asya İletişim Planlama Sponsorluklar ve Medya Grup Müdürü olarak devam eden Mehmet Koyuncuoğlu bölgesel ve global projelerde sorumluklar almış olup, şu anda global bir platform haline Coke Studio projesinin gelişiminde önemli katkılarda bulundu.