Skip to main content

Starcom Mediavest Group Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Business Angels’tan (BUBA) işbirliği…

Starcom Mediavest Group Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Business Angels (BUBA), uzun dönemli eğitim ve danışmanlık işbirliği için start verdi.

Bu işbirliği çerçevesinde Starcom Mediavest Group, BUBA sistemi içerisindeki yüzlerce yüksek büyüme potansiyelli girişimci arasında pazarlama iletişimi konusunda öne çıkan start-up’lardan ilgili teknoloji ve iş modelleri konusunda eğitim ve danışmanlık desteği alacak, bu start-up’larla marka iletişimindeki yenilikçi kullanım modelleri üzerine çalışacak; onlara iletişim stratejileri ve medya yatırımı konularında eğitim ve danışmanlık desteği verecek.

2014 yılında Boğaziçi Mezunlar Derneği tarafından Vodafone ve Garanti Bankası stratejik ortaklığıyla kurulan BUBA, finansman arayışı olan girişimciler ile yüksek büyüme potansiyeline sahip girişim arayışında olan yatırımcıları bir araya getiren bir mikro ekosistem.

BUBA, girişimcilere eğitim ve mentorluk desteği, yatırımcılara ise yüksek büyüme potansiyeline sahip yeni girişim projelerine sınırsız erişim, diğer yatırımcılarla fikir alışverişi, işbirliği ve ortak yatırım yapma imkânı sunuyor.

Fotoğraf: Shutter Stock