Skip to main content

Star Wars filminin efsanevi karakterlerinin yer aldığı ürünler satışa çıktı.

“Star Wars: Güç Uyanıyor” filminin heyecanı sinema salonlarından önce hepsiburada.com’da yaşanıyor. Filmin efsanevi karakterlerinin yer aldığı ürünler hepsiburada.com’da satışa sunuldu. Oyuncak ışın kılıcından maskelere, nevresim takımlarından tişörtlere, Darth Vader temalı lamba ve usb belleklerden boyama kitaplarına kadar pek çok ürün, %40’ı aşkın indirimlerle Star Wars hayranlarını bekliyor.

star wars ürün

 

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba

Star Wars temalı nevresim takımlarından tişörtlere, puzzle’lardan legolara, boyama ve faaliyet kitaplarından bilgisayar oyunlarına kadar pek çok ürün hem kişisel alışveriş hem de iyi birer hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor.

darth vader lamba

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba, ayrıca Darth Vader ve R2-D2 temalı usb bellekler en çok ilgi çeken ürünlerin başında geliyor. Serinin diğer filmlerini izlememiş olanlar veya tekrar izlemek isteyenler, özel DVD setlerini alabiliyorlar. Star Wars The Complete Saga serisi de 9 Blu-Ray Disk olarak meraklılara sunuluyor.

darth vader kalem seti

Star Wars hayranları hayatlarına renk katacak bu eğlenceli ürünleri hepsiburada.com ‘dan %40’ı aşan indirimlerle satın alabilirsiniz.