Skip to main content

Aynı evde yaşayan çiftler için duyurulan Spotify Duo paketi, Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Platformun yeni abonelik paketi ve fiyatı haberimizde…

Popüler müzik streaming platformu Spotify, Duo olarak isimlendirdiği yeni bir abonelik paketini açıkladı. Platformun yeni abonelik paketi, aynı evde yaşayan çiftler için oluşturulmuş. Fiyat açısından daha uygun bir seçenek sunan Spotify Duo ile çiftler abonelik paketini satın aldıktan sonra ortak bir çalma listesini de dinleyebiliyor. Bugüne kadar 3 farklı abonelik modeli sunan Spotify; bireysel, aile ve öğrenci paketleriyle ihtiyaca yönelik bir deneyim sunuyordu. Platform, “Duo” paketiyle de çiftlere özel bir deneyim vadediyor.

Spotify’ın Duo paketi neler sunuyor?

Türkiye’de dahil 55 ülkede kullanıma sunulan yeni Spotify Duo paketi, aynı adreste ikamet eden iki kişi için tasarlanmış. Premium Duo’nun ücreti aylık 23.99 TL seviyesinde yer alıyor.

Bu paketle, bir üyelik kapsamında ayrı Premium hesapları olan kullanıcılar, sadece iki üye için düzenli olarak güncellenen çalma listesi Duo Mix’e özel erişim gibi avantajlara da sahip oluyor. Duo abonelik paketi, Spotify’ın ücretli abonelerine sunduğu diğer tüm premium özellikleri bünyesinde taşıyor. Yani bu pakete dahil olduğunuzda da istediğiniz müzikleri indirebiliyor ve reklamları görmüyorsunuz. Bu abonelik modelini sadece ev içerisinde değil, pakete sahip olduktan sonra istediğiniz yerden kullanabileceğinizi belirtelim.