Skip to main content

Panasonic ile iş ortaklıklarını tamamlayan Spotify Connect, yeni iş ortaklarını IFA’da duyuracak

Spotify Connect geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sunan, aralarında Bose, Panasonic ve Gramofon’un da bulunduğu yeni iş ortaklıkları ile uygulamanın kullanım alanını genişletiyor. Böylelikle daha fazla kullanıcıya evinden milyonlarca şarkıya ulaşabilme imkânı sunuyor.

Gramofon, Wifi networkü FON’u yöneterek kullanıcıların mevcut müzik parçalarını Spotify Connect’e yüklemelerine de olanak sağlıyor.

Spotify Connect şimdi ilk kez akıllı TV platformlarında ve Multi Room sistemleriyle birlikte kullanılabiliyor:

  • Akıllı TV’ler: Spotify Connect ile müzikler Android işletim sistemli Philips televizyonlarda dinlenebiliyor.
  • Multi Room: Spotify Connect bir kaç hoparlörü aynı müzik parçasını çalmak için birlikte kullanabileceğiniz Multi Room sistemleri ile de uyum sağlıyor. Birden fazla Spotify kullanıcısı olduğu durumlarda her bir hesaptan farklı odalara özel müzik yayınlanabilirken, dinleyiciler tercih ettikleri müziği dinleyebiliyor.

Spotify, geçtiğimiz yıl yeni ev ses deneyimi Connect’in lansmanını gerçekleştirmiş ve Spotify uygulamasının mobil cihazlar ve tabletlerde kullanılarak milyonlarca müzik parçasının hoparlör ve akıllı televizyonlarda dinlenmesi imkanını sunmuştu.

Spotify Connect kullanıma sunulduğundan bu yana, dünyanın önde gelen 80’den fazla üreticisinin hoparlör ve ev ses sistemleri ile birlikte kullanılmaya başlandı. Yıl sonuna doğru üretici sayısının 100’e çıkması beklenirken, Spotify Connect 50 – 2000 euro fiyat aralığındaki ürünler ile her kullanıcı için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.