Skip to main content

Sodexo, firmalardan ya da çalışanlardan gelen tüm yeni kart taleplerini sektörde bir ilk olan Mobil Kart ile karşılamaya başladı.

Coronavirus nedeniyle evden çalışma yaklaşımını benimseyen şirketler için değişen iş koşullarına hızla uyum sağlayan firmalardan bu yeni dönemde hayatı kolaylaştıracak esnek ve pratik çözümler gelmeye devam ediyor. Firmalardan ya da çalışanlardan gelen tüm yeni kart taleplerini sektörde bir ilk olan Mobil Kart ile karşılamaya başlayan Sodexo, evden çalışan personeli olan şirketler için hızlı ve yenilikçi bir çözüm sunuyor. Son dönemde sağlık için alınan önlemlerden biri olan evden çalışmayı destekleyen Sodexo, fiziki kart dağıtım ve lojistik süreçlerini ortadan kaldırarak, evden çalışanların anında yemek harcaması yapabilmesine olanak tanıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Mobil Kart ile Sodexo’nun süpermarket ağında harcama yapmak da mümkün.

Online yemek siparişi de verilebiliyor

Sodexo kullanıcıları, dilerlerse Sodexo bakiyeleriyle online ödeme yaparak www.sodexoplus.com adresinden yemek siparişi verebilirken dilerlerse kapıda ya da üye işyerlerinde temassız, mobil ödeme yapabiliyorlar. Mobil ödeme yapabilmek için Sodexo uygulamasını indirmek ve kart numarası ile kayıt oluşturmak yeterli.

Fiziki kart üretimini durdurduk Mobil Kart uygulamasına geçtik

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan bu konuda şunları ifade etti: ‘Müşterilerimizin, kullanıcılarımızın ve üye iş yerlerimizin güvenliği ve sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Bu öncelikten hareketle, tüm altyapımızı çok hızlı bir şekilde tamamen dijitale geçirerek bu dönemde fiziki plastik kart ve çek üretimini durdurduk, bunun yerine Mobil Kart uygulamasına geçtik.’