Skip to main content

Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü’nün düzenlediği SMİT Summit bu yıl 19 Mart’ta gerçekleşecek. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü öğrencilerinin düzenlediği SMİT Summit (Sosyal Medyada İletişim…Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü’nün düzenlediği SMİT Summit bu yıl 19 Mart’ta gerçekleşecek.
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü öğrencilerinin düzenlediği SMİT Summit (Sosyal Medyada İletişim Tasarım Zirvesi) bu yıl yine sosyal medya dünyasını bir araya getiriyor.
Üst düzey şirket yöneticileri, internet girişimcileri, marka yöneticileri, medya strateji yöneticileri, kurumsal iletişim yöneticileri, medya planlama yöneticileri, ajans başkanları ve yöneticileri, internet profesyonelleri, web sitesi yöneticileri, uygulama geliştiriciler, öğrenciler ve öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek organizasyon, Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlik sırasında canlı yayın olanağı sunulacak.
SMİT Summit bu yıl uluslararası platforma taşınacak ve Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi yabancı konuşmacılara da ev sahipliği yapacak. 
İlki geçen yıl gerçekleştirilen SMİT Summit etkinliğinde 750 takipçi ve 9 konuşmacı bir araya gelerek büyük yankı uyandırmıştı. Ayrıca SMİT Summit’i internet üzerinden sunulan canlı yayın imkanıyla, 700 kişi takip etmişti.
İç Anadolu Bölgesi’nde ve Eskişehir’de yapılan ilk ve tek sosyal medya zirvesi olan SMİT Summit, 19 Mart’ta sosyal medya meraklılarını Anadolu Üniversitesi’ne bekliyor.