Skip to main content

Siber güvenlik alanında dünyanın önde gelen uzmanları ve hackerlar, konuşmacı olarak LOCARD Global Cyber Security Summit’te katılımcılarla buluşacak

20-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Steigenberger Hotel Maslak’ta düzenlenecek LOCARD Global Cyber Security Summit zirvesinde, siber güvenlik alanındaki güncel konular ve gelecekte oluşabilecek riskler mercek altına alınacak.

Türkiye’de düzenlenen ilk global siber güvenlik zirvesi olma özelliğini taşıyan LOCARD Global Cyber Security Summit’in konuk ülkesi İspanya. Musa Savaş, Nurhan Demirel ve Igor Lukic tarafından organize edilen LOCARD Global Cyber Security Summit’te siber güvenlik uzmanları ve hackerlar, kamuda bu alanda çalışan yetkililer, bankalar, şirketlerin üst düzey güvenlik çalışanları ve siber güvenliğe ilgi duyanlar bir araya gelecek.

Cgv6JInWMAAO0_2

Siber uzaya hakim olan, dünyaya hakim olur
Türkiye’nin özellikle son dönemlerde karşı karşıya kaldığı siber güvenlik saldırıları siber uzayda güvenliğin ne kadar önemli olduğu konusunu gözler önüne serdiğini ifade eden LOCARD Global Cyber Security Summit Kurucu Ortağı ve Genel Müdür Musa Savaş: “İçinde bulunduğumuz bu yeni düzenin kaçınılmaz bir sonucu olarak, artık bir dünya hub noktası haline gelen İstanbul’da uluslararası bir etkinlikte siber güvenlik kavramını konunun uzmanlarıyla ele alıyoruz. Unutmayın siber uzay var oldukça siber güvenlik de varolacaktır.” dedi.