UYGULAMA & YAZILIM

DigitalAge | 04.02.2014 - 15:12

Sevgililer Günü’nde hediyeden kaçmanın 14 yolu

Nexum, sevgilisinden nasıl ayrılacağını bilemeyenlere etkili taktikler veriyor.

Nexum Creative, 14 Şubat yaklaşırken Sevgililer Günü’ne farklı bir açıdan bakarak sevgilisini mutlu etmek isteyenlere değil, sevgilisinden ayrılmakta güçlük çekenlere çözüm olacak bir mikro site geliştirdi.

Sitede #ayrılıktaktikleri hashtag’iyle 14 etkili taktikle sevgiliyi kendinden soğutmanın yolları açıklanıyor. Hazırlanan site gül gibi geçinip giden, sevgilisi ile mutlu mesut bir ömür geçirmek isteyenlere göre değil. İlişkisi ile ilgili kafasında soru işareti olan, alışkanlıklarından dolayı bir türlü ayrılamayan ya da nasıl tereyağından kıl çeker gibi ilişkiden sıyrılınır bilemeyen, üstüne üstlük bir de Sevgililer Günü’nü atlatmak zorunda olanlara seslenen eğlenceli bir site.

İnsanları Sevgililer Günü hediyesi alma stresinden de kurtaracak sitede 14 Şubat’a kadar her gün için yeni bir taktik yer alıyor. Nexum Creative, ‘Profilinde romantik çift fotoğrafı yerine selfie fotoğrafını paylaş’, ‘Arkadaşlarınla gece çıkma olayını abart’ gibi esprili ve stratejik ipuçlarıyla tatsız ve zor bir ayrılık sürecini, kendi kendine gelişen bir sürece dönüştürmenin rehberini sunuyor.

Siteye şuradan ulaşabilirsiniz.