Skip to main content

Samsung Vazgeçenler Kulübü soruyor: Yeni Smart TV için, siz neden vazgeçebilirsiniz? Samsung Electronics Türkiye, bir online kampanyaya imza atıyor.   Kampanya tanıtım filminde ilk defa kamera karşısına geçen sosyal medya…Samsung Vazgeçenler Kulübü soruyor: Yeni Smart TV için, siz neden vazgeçebilirsiniz?
Samsung Electronics Türkiye, bir online kampanyaya imza atıyor.  
Kampanya tanıtım filminde ilk defa kamera karşısına geçen sosyal medya ünlülerinden Sami Hazinses, Çizen Bayan, CeriLevis ve Beyinsiz Adam’ı onlar için çok değerli olan nesnelerden vazgeçerken görülüyor. Yeni Samsung Smart TV için Sami Hazinses yıllardır kesmediği bıyığından, Çizen Bayan uzun zamandır hayal ettiği seyahatinden, CeriLevis Twitter hesabından ve Beyinsiz Adam imzalı milli takım formasından vazgeçiyor. 
Samsung Türkiye Facebook sayfasında Vazgeçenler Kulübü’ne katılan  kullanıcılar yeni Smart TV uğruna nelerden vazgeçebileceklerini paylaşacak. En çok oy toplayan 50 vazgeçiş  arasından seçilecek en iddialı 3 vazgeçişin sahibi yeni Samsung Smart TV ile ödüllendirilecek. Ödülü alabilmenin tek şartı ise kullanıcının vaad ettiği öğeden gerçekten vazgeçmesi.
Kampanyaya vazgecenlerkulubu.com adresinden ulaşılabilir.