Skip to main content

Güney Koreli teknoloji Samsung’un, The Sero olarak adlandırdığı yeni televizyonu bugüne kadar tanıtılan tüm modellerden daha farklı.

Samsung, ürün gamına şaşırtan bir televizyon modeli daha ekledi. The Serif ve Frame TV gibi yenilikçi modeller ile karşımıza çıkan markanın The Sero adını verdiği televizyon modeli, yatay yanında dikey olarak da kullanılabiliyor.

Samsung The Sero’yu döndürülebilir yapısı sayesinde dikey olarak da kullanmak mümkün. 43 inç büyüklüğündeki ekranıyla ilk dikey televizyon ünvanını alan The Sero’nun hedef kitlesi ise, akıllı telefonu elinden düşürmeyen gençler.

Yatay konumdan kolayca dikey durumuna getirilebilen Samsung’un yenilikçi modeli The Sero, “yeni nesle özel olarak hazırlandı” ibaresiyle lanse ediliyor. Minimalist yapısı ile farklı bir deneyim yaşatan model, 60 watt gücünde yerleşik bir 4.1 ses sistemi taşıyor. Devasa bir fotoğraf çerçevesi veya karaoke yapılabilen bir eğlence cihazına dönüşebilen televizyon, Bixby sesli asistan desteğine sahip. Güney Kore’de Mayıs ayının sonunda satışa sunulacak olan televizyonun fiyatı 1600 dolar olarak belirlendi.