Skip to main content

Samsung, Galaxy S9 ve S9+ ekosistemine ait ürünleri deneyimlemek isteyenleri Galaxy Studio’ya bekliyor. Biz de Digital Age olarak deneyim alanını sizler için gezdik ve Samsung Pazarlama Müdürü Burak Destici’den Galaxy Studio ile ilgili bilgiler aldık.

Samsung Galaxy Studio, İstinye Park alışveriş merkezinde Samsung teknolojilerini deneyimlemek isteyen kullanıcıları bekliyor. Yaklaşık 125 metrekarelik bir alanı kaplayan Galaxy Studio, pek çok farklı ürün için deneyim alanları sunuyor.

Galaxy S9, Galaxy S9+ ve daha fazlası

20 Nisan – 3 Haziran tarihleri arasında konser, eğlence ve atölyelere ev sahipliği yapacak Galaxy Studio, deneyim alanlarında ziyaretçilerinin Samsung’un en güncel mobil ürünlerini ve aksesuarlarını detaylıca incelemelerine imkân sunacak. Galaxy Studio’da, Samsung’un amiral gemisi telefonları Galaxy S9 ve S9+ ile birlikte Gear Fit 2 Pro, Icon X (2018), Samsung Gear Sport ve Gear VR modelleri için de deneyim alanları bulunuyor.

Galaxy Studio, 3 Haziran tarihine kadar İstinyePark’ta ziyaretçilerini bekliyor

Galaxy S9 ve S9+ ve diğer Samsung ürünlerinin deneyimlenmesi haricinde etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Galaxy Studio, 3 Haziran tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.