Skip to main content

Samsung All-in-one PC 7 Serisi, dünyanın en ince ve hepsi bir arada özellikli ekranına sahip maksimum düzeyde multimedya deneyimi sunacak teknolojiyi barındırıyor   Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünyanın…

Samsung All-in-one PC 7 Serisi, dünyanın en ince ve hepsi bir arada özellikli ekranına sahip maksimum düzeyde multimedya deneyimi sunacak teknolojiyi barındırıyor  
Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünyanın lider şirketlerinden biri olan Samsung Electronics Co.Ltd’nin 90° yana yatabilen ve 23,6’’ boyunda full HD LED ekranı olan yeni All-in-one PC 7 Serisi ile yeni bir deneyim sunuyor. 
Minimum sayıda eklenti ile güçlü bir performans sunacak şekilde tasarlanan All-in-one 7 Serisi, bir ailenin ortak yapmaktan zevk aldığı  fotoğraf düzenlemeden, film izlemeye dek her şey için üstün memnuniyet garantisi sunuyor. 
Konforlu, sade ve ince hatlara sahip tasarımı içinde en yeni Intel® Core™ i7/i5/i3 işlemciyi barındıran All-in-one PC 7 Serisi, bir kullanıcının komple bir multimedya deneyimi yaşamak için modern bir PC bilgisayardan bekleyeceği Wi-Fi bağlantısı, dokunmatik ekran, dahili web kamerası, kablosuz klavye ve fare gibi önemli özellikleri barındırıyor. All-in-one PC 7 Serisi’nde kullanıcıların multimedya deneyimini daha da zenginleştirmek için güçlü ve berrak ses veren iki adet dahili stereo hoparlör de yer alıyor. Mümkün olan en kaliteli surround ses için ses sistemini Samsung’un SoundAlive™ yazılımı tamamlıyor.