Skip to main content

E.ticaret platformu sahibinden.com, ekibine son olarak  Akif Arsoy’u dahil etti. Arsoy, sahibinden.com’da Mühendislik ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Akif Arsoy, lisans eğitimini ABD’nin Philadelphia şehrindeki…

E.ticaret platformu sahibinden.com, ekibine son olarak  Akif Arsoy’u dahil etti. Arsoy, sahibinden.com’da Mühendislik ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Akif Arsoy, lisans eğitimini ABD’nin Philadelphia şehrindeki Drexel University Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde, lisansüstü eğitimini ise University of Massachusetts Amherst’de tamamladı.

Profesyonel yaşamına NewNet, Inc. ABD’de başlayan Arsoy, yazılım mühendisi ve ürün yöneticisi olarak çalıştığı çeşitli pozisyonların ardından 2002 yılında katıldığı Sentito Networks ABD’de Yazılım Direktörü olarak görev aldı. 2004 – 2009 yılları arasında VeriSign ABD’de Ürün Yöneticisi olarak çalışan Arsoy, sahibinden.com ekibine katılmadan önce Telenity İstanbul’da Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.