Skip to main content

Türk Telekom’un 4.5G teknolojisi için hazırladığı “#sanahizmiyok” temalı kampanyasının reklam yüzü Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun reklam filmi yayınlandı

Kısa bir süre önce Ronaldo’nun Türkiye’ye geliş nedeni belli olmuştu. 4.5G GİGA teknolojisini tanıtan Türk Telekom, merakla beklenen Cristiano Ronaldo‘nun başrolünde olduğu reklam filmini yayınladı. “Ronaldo’ya hız lazım” sloganıyla hafta başında başlayan reklam kampanyasının 1 Nisan’da tüm operatörler bazında kullanıma geçilecek 4.5G ile ilgili olduğu netleştikten sonra yayınlanan reklam filminde Ronaldo, Türk Telekom mağazasına giderek Ronaldo’ya hız lazım sloganını iki kere tekrarlıyor.

İşte Ronaldo’nun yer aldığı Türk Telekom reklam filmi:

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan konuyla ilgili şunları söyledi: “Türk Telekom olarak 1 Nisan’dan itibaren, GiGA 4.5G teknolojimiz ile 4.5G’den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimini kullanıcılara sunacağız. Bu konudaki farkımızı 4.5G reklam kampanyamız ile de ortaya koymak istedik. Bu amaçla dünyanın en hızlı futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo’nun 4.5G reklam kampanyamızın yüzü olmasına karar verdik. Ronaldo’lu reklam filmimiz ile hız ve kalite arayanları Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G dünyasına davet ediyoruz.”