Skip to main content

Alternatif müzik grubu Redd’in “Kanıyorduk” video klibi, Apple Music’te müzikseverlerle buluşuyor.

Alternatif müzik grubu Redd’in “Kanıyorduk” video klibi, bugün Apple Music’te müzikseverlerle buluşuyor. Türkiye’de iPhone X ile çekilen ilk video klip olmasıyla dikkat çeken “Kanıyorduk” 29 Ekim’ kadar Apple Music’te yayınlacak.

Prodüksiyon ekipmanı ve ışık kaynakları kullanılmadan Lviv, Kapadokya, Kıbrıs ve Isparta gibi birbirinden farklı coğrafyalarda, sadece iPhone X kullanılarak şarkının ruhuna uygun atmosferlerde çekilen videodan görüntülere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone X’un kamera özelliklerini hatırlayalım;

iPhone X’da  çift optik görüntü stabilizasyonuna sahip 12 megapiksel çift arka kamera sistemi bulunuyor. Geniş açılı kameradaki ƒ/1.8 diyafram, daha iyi fotoğraflar ve videolar için telefoto kameradaki ƒ/2.4 diyaframla birleşiyor. Yeni renk filtresi, daha derin pikseller ve Apple tasarımı gelişmiş görüntü sinyali işlemcisi gelişmiş piksel işleme, geniş renk yelpazesiyle çekim, loş ışıkta daha hızlı otomatik netleme ve daha iyi HDR fotoğraflar sunuyor. Yeni dört LED’li True Tone Flash, ışık değişmezliğini iki katına çıkarıyor ve Yavaş Senkron özelliğini içeriyor ve böylece, daha eşit oranda aydınlanan arka ve ön planlar sunuyor.

iPhone X’daki kameralar AR deneyimi sunuyor. Kamerada ayrıca, daha iyi video stabilizasyonu, 60 f/s’ye kadar 4K video ve 240 f/s’ye kadar 1080p ağır çekim ile en yüksek kalitede video kaydı sunuyor.

Ön ve arka kameralardaki Portre Işıklı Portre modu, iPhone’a stüdyo aydınlatma efektleri sağlıyor ve kullanıcıların beş farklı ışık stilinde hafif bir alan derinliği efektiyle portreler çekmeye olanak tanıyor.