Skip to main content

İnternet ve mobil iletişim sektöründe, fikir yaratma, içerik hazırlama, kavram geliştirme ve tasarım dallarında hizmet veren Tikle, SAF RecipeBox adlı uygulaması ile Europan Seal of e-Excellence Silver Ödülü’ne hak kazandı….

İnternet ve mobil iletişim sektöründe, fikir yaratma, içerik hazırlama, kavram geliştirme ve tasarım dallarında hizmet veren Tikle, SAF RecipeBox adlı uygulaması ile Europan Seal of e-Excellence Silver Ödülü’ne hak kazandı.

iPhone kullanıcılarına, sağlıklı yemek tariflerini ve sağlıklı beslenme makalelerini ücretsiz indirme imkanı sunan SAF RecipeBox uygulaması, 6  Mart 2012 tarihinde CEBIT Hannover ‘da düzenlenen bir tören ile dijital dünyanın yaratıcı projelerini ödüllendirmek ve sektörün gelişimine destek sağlamak amacıyla  EMF tarafından verilen  Europan Seal of e-Excellence Silver Ödülü’nü aldı.

Tikle Yönetim Kurulu Başkanı Bora Şahinoğlu,  böylesine prestijli bir ödüle hak kazanmaktan dolayı son derece gururlu olduklarını belirterek şunları söyledi:  “Uluslarası alanda elde ettiğimiz bu başarı, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oldu.  Europan Seal of e-Excellence Ödülü’ne hak kazanarak, yenilikçi anlayışımızı ve sıra dışı çizgimizi bir kez daha kanıtlamış olduk. Ayrıca bu ödül ile, Türkiye, Almanya ve Avrupa’daki mobil pazarlarda daha ayrıcalıklı bir pozisyona sahip olduk. Önümüzdeki dönemlerde de, yine büyük başarılara imza atacak yenilikçi mobil uygulamalar, operatör hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaya devam edeceğiz.”