Skip to main content

Publicis Groupe, yeni yıla dair yol haritasını paylaşmak için, 80 bin çalışanıyla bir araya geliyor.

Publicis Groupe, yeni yıla dair yol haritasını paylaşmak için, 80 bin çalışanıyla iç iletişim platformu Marcel’de, 4 gün boyunca günde 2 saat bir araya geliyor.

5 önemli inisiyatifi de duyuracağı açıklanan etkinlikte, konukların ana temalar üzerine görüşlerinin yer alacağı sunumlar, dünya genelinde birbirine bağlı stüdyolar aracılığıyla yapılacak. Sohbet kısmında, Michelle Obama, Bob Iger ve Satya Nadella da her bir günün ana teması hakkındaki görüşlerini paylaşacak. Her seansta yer alacak canlı soru-cevaplarla her bir Publicis çalışanı Marcel platformu ile görüşlerini paylaşabilecek.

ABD’nin önceki First Lady’si Michelle Obama, farklılaşmış ve kapsayıcı ortamlar oluşturmanın gerçekten ne anlama geldiğini, mentorluğun önemini ve nasıl doğru bir şekilde yapılması gerektiğinin yanı sıra en zorlu zamanlarda dahi zirveye ulaşmanın nasıl mümkün olacağını aktaracak.

The Walt Disney Company İcra Kurulu Başkanı Bob Iger, 15 yıl boyunca yürüttüğü Disney CEO’luğu görevinde edindiği deneyimleri, herşeyin hızla değiştiği bir dünyada inovasyon süreçlerinin nasıl yönetileceğini ve şirketin İnternet üzerinden yayın yapan Disney+ markasının önemini anlatacak.

Microsoft CEO’su Satya Nadella ise 2020 yılında çalışma şeklimizin nasıl değiştiği ve nasıl gelişmeye devam edeceği hakkında bilgiler verecek. Nadella, ayrıca teknolojinin iş hayatında oynadığı rol ve ne şekilde kullanılması gerektiğine dair bakış açısını paylaşacak.

Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Arthur Sadoun şunları söyledi: “Böylesine zorlu bir yılın ardından 2021 yılında çalışanlarımıza dileklerden çok daha fazlasını borçluyuz. Son 12 aydaki katkılarından dolayı tüm Publicis çalışanlarına teşekkür etmek, kriz dönemindeki başarılarını kutlamak ve gelecek için net bir yön belirlemek istiyoruz. Büyük bölümümüzün hala izole olduğu bir zamanda, herkesi bir araya getirmenin ve yeniden birlikte dileklerde bulunabileceğimizi göstermenin görevimiz olduğuna inanıyoruz.”